REKLAM ALANI
Bülten Mersin

HDP’Lİ ÜYELERE TOKAT GİBİ VİDEO

Akdeniz Belediyesi, alkışı hak eden bir çalışmaya imza attı. Hazırlanan bir videoda, çok sayida, her kültürden vatandaş ve gençlerin okuduğu İstiklal Marşı deyim yerindeyse tüyleri diken diken edereken, açılışlarda İstiklal Marşı’ nı okumayan HDP’Lİ üyelerin yüzüne de tokat gibi çarptı.

REKLAM ALANI
HDP’Lİ ÜYELERE TOKAT GİBİ VİDEO

Akdeniz Belediyesi, Ekim ayı birinci meclis toplantısında çok anlamlı bir sürprize imza atıldı. Toplantının açılışında, Geçtiğimiz günlerde üçüncüsü yapılan Karaduvar Balık Festivali ve asfalt hizmetleriyle ilgili tanıtım filmi ve Başkan Mustafa Gültak’ın konuşmasından hemen sonra, birden ışıklar söndü ve bir video oynatıldı. Videoda, Türk, Kürt, Alevi, Çerkez, Hristiyan… Her dil, din, ırk ve mezhepten yaşlı, genc vatandaşlar İstiklal Marşı’nı okudu.

İSTİKLAL MARŞI OKUMAYAN HDP’LİLERE DERS OLDU.. TOKAT GİBİ YÜZLERİNE ÇARPTI

Mecliste açılışlarda İstiklal Marşı’nı okumayan HDP’li üyeler kısa bir şaşkınlık yaşadıktan sonra ayağa kalkmak zorunda kaldılar. HDP’li üyelere ders olurken, tokat gibi yüzlerine çarptı.

BAŞKAN GÜLTAK, “KİMSE AKDENİZ’İ KARIŞTIRAMAYACAK”

Video gösterilerinden sonra konuşan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, kısa zaman önce yaşanan ve bir polisin şehit, bir polisle bir vatandaşın yaralandığı terör saldırısını kınayarak, “Hiçbir şer odağı barış, kardeşlik ve huzurumuzu bozamayacaktır. Hiç kimse devletimiz, milletimiz, demokrasimiz ve ortak geleceğimiz üzerinden kendince oyun planları kuramayacaktır” dedi.

Başkan Gültak şunları kaydetti:

Büyük bir heyecanla düzenlediğimiz balık festivalimizin sevinç ve heyecanının kursağımızda kaldığını da üzülerek ifade etmek isterim. Zira Mezitli ilçesi Tece Mahallemizde bulunan Polisevine, 26 Eylül Pazartesi akşam saat 22:40 sıralarında, 2 kadın terörist tarafından uzun namlulu silahlar ve bombalarla terör saldırısı yapıldı. Ve maalesef bu hain terör saldırısında bu vatanın cesur evladı, polis memurumuz Sedat Gezer şehit edilmiştir. Aynı saldırıda biri polis 4 vatandaşımız da yaralanmıştır. Şehit polisimiz Sedat Gezer, teröristlerle kahramanca çarpışarak, sırtlarında bomba dolu çanta taşıyan teröristlerin polisevi binasının içine girmesini engellemiş ve çok daha büyük can kaybını önlemiştir. Vatan toprağına emanet ettiğimiz kahraman şehidimiz Sedat Gezer’e bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve emniyet camiasına sonsuz sabır ve metanet diliyorum. Terör kimden ve nereden gelirse gelsin şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. Bu hain ve alçakça saldırının arkasındaki kirli eller mutlaka hesap verecektir. Hiçbir şer odağı barış, kardeşlik ve huzurumuzu bozamayacaktır. Hiç kimse devletimiz, milletimiz, demokrasimiz ve ortak geleceğimiz üzerinden kendince oyun planları kuramayacaktır. Terör örgütleri ve yandaşları bilsinler ki, hain emellerine asla ulaşamayacak, toplumsal barışımıza ve kardeşliğimize zerre zarar veremeyeceklerdir. Her türlü terörü kollayan veya terörden nemalananları bir kez daha lanetliyor, şiddetle kınıyorum. Vatan için, bayrak için, milletimizin birliği ve dirliği için toprağa düşen bütün aziz şehitlerimizin hatırası önünde saygıyla eğiliyorum. Güvenlik güçlerimiz veya halkımıza yönelik bu tip hain, karanlık ve alçakça saldırıların arkasındaki kirli eller de en kısa sürede ortaya çıkarılıp yargı önünde Milletimize hesap verecektir.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ